Kalendáře a diáře 2018

Od 1.2.2018 - doprodej za snížené ceny.

V letošním roce si můžete vybírat z cca 165 druhů nástěnných kalendářů, 131 druhů stolních kalendářů, 25 druhů vázankových kalendářů a cca 138 druhů diářů. Přijďte si vybrat. Těšíme se na vás.

Máme kalendáře nástěnné, stolní, vázankové, jednolisté, trhací i tříměsíční z různých vydavatelství vydavatelství. Jsou to OTH, Helma, Baloušek, Bobo, Leon, MFP, Presco, Aria, BB Art, Vof, RT Tesař, Olt a Krásná paní. Můžete vybírat z kalendářů bez obrázků, pracovních nebo různě tématicky zaměřených např. příroda, cestování, památky, Praha, umělecké, dětské, technické, zájmové a další.....

Diáře máme z vydavatelství OTH, Helma, Baloušek, Bobo, MFP, Volf a Krásná paní. Kalendářové vložky z OTH a Herlitz.

Ačkoli máme kalendářů a diářů opravdu hodně druhů, přece jen nemáme všechno. Tak že pokud Vámi požadovaný konkrétní kalendář nemáme, rádi se Vám ho na požádání pokusíme objenat.

Pokud hledáte jen určitý druh nebo titul kalendáře nebo potřebujete větší počet kusů od jednoho druhu, doporučujeme předem si zavolat nebo napsat. Telefoní číslo a emailovou adresu najdete v kontaktech.

Naše "zásoby" kalendářů a diářů nejsou nevyčerpatelné. Doprodané tituly průběžně objednáváme, ale i naši dodavatelé a vydavatelství časem své zásoby vyprodají. Proto doporučujeme našim zákazníkům, kteří chtějí jen ten "svůj" konkrétní kalendář nebo diář, aby si ho zakoupili včas.

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova či kanceláře nebo pokud to k nám máte daleko, rádi vám vybraný kalendář zašleme poštou na dobírku.Ukázka stolní kalendáře na rok 2018

Ukázka nástěnné kalendáře - technické, rodinné, zvířata na rok 2018

Ukázka nástěnné kalendáře - příroda, hory, města na rok 2018

Ukázka nástěnné kalendáře - ženy, vázanky, tříměsíční na rok 2018

Ukázka nástěnné kalendáře - umělecké a květiny na rok 2018

Ukázka diářů na rok 2018

Sběratelské kalendáříky

Copyright ©2012 Papirnictvizelenkova.cz. All Rights Reserved. Created by Hanyes.